De website van Taaldomein Harderwijk bestaat niet meer.
U kunt de taaldocenten bereiken op onderstaande e-mailadressen of websites:

Deens   Lisbeth Borg    deens@taaldomein-harderwijk.nl
Duits   Saskia van Laer    duits@taaldomein-harderwijk.nl
Engels   Vaneke Kattenberg   www.thestudy.nl
Frans   Alike Last       www.vrolijkenfrans.nl
Italiaans   Laura Liccardo   spaans.italiaans@taaldomein-harderwijk.nl
Japans   Mitsuè Elgersma-Shiraga   shiraga@eustim.com
Nederlands   Hilde Hoogewoud   nederlands@taaldomein-harderwijk.nl
Russisch   Tamara Baranova   russisch@taaldomein-harderwijk.nl
Spaans   Laura Liccardo    spaans.italiaans@taaldomein-harderwijk.nl